Studio Tomlis podchodzi z dużym zaangażowaniem do filmowania, a każdą młodą parę traktujemy indywidualnie. Wideofilmowanie Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Kamerzysta na ślub i wesele w rozsądnej cenie.

Doświadczenie w filmowaniu zbieramy od 2012 roku. Każda najważniejsza chwila może być uwieczniona w najlepszej jakości oraz rozdzielczości Full HD lub 4K.

Ukończyliśmy kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer filmowych organizowany przez Archidiecezję w Gdańsku. Jest to niezbędny dokument do filmowania budynków sakralnych (w tym wnętrze kościoła).

Wideofilmowanie Gdańsk, Gdynia, Sopot

Otrzymają Państwo 2 filmy:

  • Film trwający od 60 do 90 minut – od przygotowań do oczepin
  • Wideo w formie teledysku

Zadzwoń: 794 151 198

Często filmujemy wesela w miastach takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Wejherowo, Rumia, Reda (Małe Trójmiasto), Żukowo, Sierakowice, Starogard Gdańsk, Lębork, Luzino, Malbork, Kościerzyna, Bytów, Puck, Tczew czy Kartuzy. Jest możliwość dojazdu poza województwo pomorskie.

Kamerzysta na ślub i wesele

Studio Tomlis to filmowcy weselni, którzy produkują luksusowe filmy weselne w całej Polsce. Kochamy pracować z parami, które szukają wyjątkowej relacji z ich ślubu. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnymi osobami i filmowaliśmy wesela o różnych skalach: od kameralnych, po wymyślne wielodniowe imprezy. Dla nas filmografia ślubna to nie tylko praca, ale i pasja, a my kochamy nic więcej jak tylko tworzenie pięknych pamiątek z wyjątkowych chwil które spotykają nas w życiu.

Te wspaniałe zapisy wizualne opowiadają historię Twojego dnia ślubu w formie, którą można z łatwością cieszyć się przez wiele lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i informacje zwrotne od klientów pozwoliły nam rozwinąć głębokie zrozumienie tego, czego pary chcą od swoich filmów ślubnych. Jeśli szukasz jasnej, modnej, ponadczasowej pamiątki, którą będziesz chciał oglądać więcej niż raz, to znajdujesz się we właściwym miejscu.

www.weselezklasa.pl
Nasz zespół składa się z zaufanych twórców filmowych o wybitnych talentach, profesjonalistów, którzy od wielu lat pracują w branży ślubnej. Nasze kamery i sprzęt post-produkcyjny jest jednym z najlepszych. Dzięki najlepszemu personelowi w branży i najlepszemu dostępnemu sprzętowi, możesz odpocząć wiedząc, że twój film ślubny jest produkowany w najwyższym możliwym standardzie.

Po dniu pełnym wrażeń udajemy się do naszych pracowni, aby rozpocząć projektowanie filmu wideo. Tu właśnie dzieje się prawdziwa magia. Nasz zespół postprodukcyjny jest uzbrojony w najnowsze technologie i oprogramowanie do edycji, dzięki czemu może stworzyć piękny film. Bardzo ważne jest, że nasz zespół będzie mógł jak najszybciej rozpocząć post-produkcję, gdy wydarzenie będzie jeszcze świeże w Waszych głowach. Pomaga to stworzyć dokładniejszy obraz dnia i jego podkreślenia. Dlatego też możemy pochwalić się krótszym czasem realizacji zamówień niż u konkurencji i dostarczyć gotowy produkt w ciągu 2 tygodni.

Końcowy film będzie dostarczony online, na płycie DVD lub na pendrive, który można odtwarzać za pośrednictwem komputera i telewizora. Niezależnie od tego, jaki format wybrałeś, Ty i Twoi bliscy z łatwością przeżyjesz radość swojego wielkiego dnia przez kolejne lata.