Studio Tomlis oferuje szeroki zakres usług filmowych. Wideofilmowanie Wejherowo, Bolszewo, Rumia, Reda i okolice. Kreujemy filmy od podstaw jak i w oparciu o gotowy scenariusz. Zapraszamy do współpracy pary biorące ślub, organizatorów imprez, managerów, artystów, sportowców i agencje reklamowe. Wideofilmowanie to nasza pasja.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają spełniać się nam od wielu lat. Studio Tomlis to nie tylko firma produkująca profesjonalne filmy. To grupa osób, która w każdy projekt wkłada maksimum serca i zaangażowania. Dzięki temu wychodzą najlepsze, atrakcyjne i angażujące produkcje. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że efekt końcowy będzie tym, czego oczekiwałeś.

Czy bierzesz ślub? Potrzebujesz filmu reklamowego? Teledysku? Wizytówki firmy w formie wideo? Nagrania wywiadów lub sond ulicznych? Cokolwiek chcesz nagrać, możesz zrobić to razem ze Studiem Tomlis. Zareklamuj swoją osobistą markę, firmę, usługę, produkt lub coś zupełnie innego.

Wideofilmowanie Wejherowo

Ponieważ mamy biuro w Bolszewie to najczęściej kręcimy filmy w tych rejonach. Często jesteśmy na terenie Wejherowa, Rumi, Redy, Bolszewa, Żukowa, Sierakowic, Tczewa, Torunia, Bydgoszczy, Starogardu Gdańskiego, Lęborka, Luzina, Malborka, Pucka, Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Kartuz. Jest możliwość dojazdu poza województwo pomorskie.

Filmy dla firm i biznesu

Każdy produkt, usługa i odbiorca jest inny. Dlatego do zleceń podchodzimy indywidualnie. Prowadząc firmę z pewnością znają Państwo jak duża jest siła internetu. Z drugiej strony wszyscy zdajemy sobie sprawę, że liczba firm, które wrzucają własne spoty reklamowe między innymi na YouTube zwiększa się z tygodnia na tydzień. Wiele z tych firm nie odnosi sukcesu w internecie i zraża się do niego. Dlaczego tak się dzieje? Otóż, nie chodzi o to, aby być tylko i wyłącznie widocznym w sieci. Najważniejsze jest, aby być skutecznym. Dlatego nasze filmy osiągają tak wysoką sprzedaż (konwersje).

Wideofilmowanie Ślubów

Ślub to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Stworzymy film który oglądany po latach, przywoła piękne wspomnienia. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat oferty ślubnej

Kręcenie Teledysków

Jest już nagrana piosenka, ale brakuje teledysku? Potrzebujesz klipu z przekazem? Chcesz stworzyć teledysk który ma drugie dno? Nie masz pomysłu na scenariusz teledysku? Wspólnie stworzymy dzieło, które na długo zapadnie ludziom w pamięć. Nasza firma składa się z młodych, kreatywnych osób. Pomożemy zrealizować praktycznie każdą wizję. Wspólnie stworzymy teledysk. Studio Tomlis oferuje realizację scenariuszu, nakręcenie klipu, profesjonalne oświetlenie i montaż.